Zamierzasz zaprosić dziewczynę na randkę? Warto wybrać takie miejsce, aby była niezapomniana. Warszawa pod tym względem obfituje w rozmaite możliwości, dlatego też jest w czym przebierać. Gdzie warto iść na spotkanie i bawić się dobrze?

Restauracje, bary, kluby, parki, kręgielnie, plaża nad Wisłą, Pałac w Wilanowie – Warszawa oferuje rozmaite pomysły na randki, dlatego wystarczy tylko wysilić swoje szare komórki, aby znaleźć coś interesującego i może niekonwencjonalnego, ponieważ żadna zasada nie mówi, że pierwsza randka ma odbyć się w eleganckiej restauracji. Podglądanie lądujących i startujących samolotów z Okęcia? A może spotkanie w pokoju zagadek – Escape Room, gdzie będzie można spędzić czas w nieco bardziej nietypowy sposób?

Czym kierować się przy wyborze pomysłu na randkę?

Jeżeli znasz osobę, którą zamierzasz zaprosić na randkę, zwykle wiesz, jakie są już jej zainteresowania, co lubi robić, a także jak lubi spędzać swój wolny czas. Warto wobec tego wykorzystać te informacje do znalezienia interesującego miejsca na spotkanie.

Oczywiście, warto pamiętać o aurze – spacerowanie po stolicy bez końca wtedy, gdy pada deszcz lub śnieg nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem. Również nie wszystkim będzie odpowiadać zatłoczony bar lub klub, ponieważ lepszym wyborem może być klimatyczna kawiarenka, gdzie będzie można porozmawiać w spokoju i ciszy. Dlatego wtedy, gdy nie ustaliliście jeszcze wspólnie „programu” randki, możesz pomyśleć o kilku miejscach, a potem razem wybierzecie to, które będzie najciekawsze.

Kwiaty zawsze mile widziane

Jeżeli zależy ci na tym, aby randka była dopięta na ostatni guzik, a twoja partnerka zachwycona, nie zapomnij o kwiatach. Gdy nie wiesz, gdzie je kupić, wpisz do wyszukiwarki słowa „kwiaciarnie warszawa”, aby od razu znaleźć adresy. Na pierwsze spotkanie najlepiej wybrać jedną różę lub też inny ładny kwiat, na przykład tulipan. Nieco droższym, ale uroczym wyborem będzie mały bukiecik z polnych kwiatów.

Dzisiaj kwiaciarnie w Warszawie mogą zaoferować ci rozmaite wiązanki, dlatego na pewno wybierzesz coś ładnego. Możesz również kupić jakiś dodatkowy upominek, na przykład czekoladki.

Życzymy udanego randkowania!