Każdy rodzic chciałby zapewnić swojemu dziecku niezapomniane wrażenia w dniu urodzin. Każde dziecko chciałoby przeżyć w swoje urodziny niezapomnianą przygodę, którą później długo wspominać będzie ze swoimi przyjaciółmi.

A co powiecie, drodzy rodzice, na pomysł połączenia swobodnej, urodzinowej zabawy ze zdobywaniem nowej wiedzy, przeprowadzaniem ciekawych eksperymentów i zgłębianiem tajników przyrody?

Najbardziej naturalnym sposobem przyswajania wiedzy przez dzieci jest zabawa. Zostało to udowodnione naukowo. Nie trzeba jednak być naukowcem, aby mieć pewność, że przekładanie wiedzy teoretycznej na praktykę, pobudza wyobraźnię i pozwala lepiej zapamiętać przekazywaną wiedzę. Nawet dorośli uczęszczają na warsztaty, które w połączeniu z wykładem teoretycznym dają zdecydowanie lepsze efekty.

Nauka przez zabawę

Nauka przez zabawę jest doskonałą metodą nie tylko dla dzieci, które z nauką nie mają najmniejszego problemu, lubią ją i osiągają świetne efekty w szkole, ale również dla tych dzieci, którym nauka kojarzy się z przykrym obowiązkiem, które mają problem z koncentracją lub którym przyswajanie wiedzy nie przychodzi z taką samą łatwością, jak ich rówieśnikom.

Dlatego oferujemy Twojemu dziecku organizację niezapomnianych urodzin, w czasie których nie tylko będzie się doskonale bawić, ale również odkryje ciekawe zagadnienia przyrody. Pod czujnym okiem specjalisty – pedagoga z pasją i zamiłowaniem do nauk przyrodniczych – Oli Gronkowskiej – dzieci mogą przeprowadzać eksperymenty, co dodatkowo będzie pierwszym krokiem do zrozumienia i przyswojenia przedmiotów przyrodniczych w okresie szkolnym.

W Małych Naukowcach rozpoczęły się zapisy na imprezy urodzinowe dla dzieci. Zapraszamy wszystkich rodziców do kontaktu i zadawania pytań oraz zaplanowania wraz z nami, niezapomnianych urodzin dla Twojej pociechy.

Źródło: Mali-Naukowcy.pl – warsztaty dla dzieci