Jaka jest idea brandu odzieżowego Biuro Ochrony Rapu?

Właścicielem i założycielem firmy odzieżowej Biuro Ochrony Rapu jest Paluch. Ubrania BOR to produkty związane z hiphopową kulturą. Sam Paluch (prywatnie Łukasz Paluszak) poza działalnością związaną z odzieżą jest właścicielem wytwórni płytowej BOR Records i oczywiście znanym polskim raperem. Brand odzieżowy oferuje ciuchy BOR takie jak między innymi bluzy, spodnie i kurtki. Logo firmy odzieżowej Palucha z biegiem lat stało się rozpoznawalne na polskich i europejskich ulicach. Firma jest jednym z topowych brandów odzieżowych związanym z polskim rapem. Produkty, które można nabyć na stronie internetowej sklepu poznańskiego rapera, kojarzone są z wysoką jakością materiałów. Osoby, które utożsamiają się z polskim rapem i kulturą hip-hop, często sięgają po bluzy BOR. Firma oferuje produkty świetnie pasujące do stylu ubioru skate.

Czym charakteryzują się ubrania BOR?

Bluzy z kapturem, bluzy bez kaptura, komplety dresowe, koszulki, spodnie jogger, spodnie dresowe, kurtki, akcesoria takie jak: plecaki, saszetki, torby, czapki, paski i inne gadżety znajdziecie w sklepach internetowych, wpisując w wyszukiwarkę hasło: ciuchy BOR. Co charakteryzuje wspomniane produkty? Poza logo uznanej firmy, również jakość. Producent przywiązuje ogromną wagę do jakości swojego towaru, a co za tym idzie materiałów, z których szyte są ubrania. Bawełna, z której wykonane są produkty, gwarantuje wytrzymałość i swobodne oddychanie skóry. Casualowe ubrania BOR charakteryzują się prostotą, klasycznym krojem, stonowanymi kolorami i nawiązują do klasyki hip-hopu. Oldschoolowe podejście do nagrywania muzyki łączy się ze stylem ubierania. Bluzy BOR Paluch z pewnością mógłby sprzedawać w jakimkolwiek rejonie świata, gdyż jakością nie odstępują one najlepszym branżowym brandom na świecie.

Jak dużo trzeba wydać na brandowe ciuchy BOR?

Ubrania z firmy odzieżowej Palucha dostępne na stronie nie mają wygórowanych cen. Można powiedzieć, że ceny są przybliżone do towarów znanych marek typu Cropp dostępnych w polskich sklepach. Dla przykładu bluzy z kapturem dostępne są w cenach 140-200 złotych. Bardzo dużo ubrań BOR jest przecenionych nawet o kilkadziesiąt procent. Koszulki t-shirt nie przekraczają zwykle swoją ceną kwoty 100 złotych, a sporo z nich również ma cenę promocyjną. Kurtki dostępne na stronie wyglądają na wysokojakościowe. Zdjęcia eksponują jakość materiału i unikalny choć klasyczny design. Pomimo tego faktu ceny kurtek również nie są wygórowane. Firma odzieżowa oferuje kolekcje, które oczywiście się zmieniają, ale rozsądne ceny są stałym atutem kupowania ciuchów BOR.

Skejci z wielu względów decydują się na ubrania BOR. Paluch jest poznańskim raperem, który ma ogromną rzeszę fanów. Łukasz Paluszak w swoim wydawnictwie podpisuje kontrakty z wieloma popularnymi i szanowanymi na scenie artystami. Fani wspomnianych artystów ze względu na zamiłowanie do ich twórczości lub fani muzyki Palucha wspierają artystę, kupując produkty z jego brandu. Odzież musi posiadać każdy, a wysokiej jakości ubrania bez względu na muzyczne upodobania zawsze znajdują swoją grupą docelową. Ubrania BOR z pewnością możemy zaliczyć do ciuchów, które dobrze się nosi. Klasyczny wygląd i wysokiej jakości materiał to wystarczające powody do tego, aby firmie zaufało wielu klientów. Bluzy BOR można zobaczyć w naprawdę wielu miejscach na świecie. Firma odzieżowa Biuro Ochrony Rapu to ubrania nie tylko dla skejtów.