Ślub jest ważnym wydarzeniem dla kobiety, dlatego też każdy jego szczegół powinien dopracowany być w sposób perfekcyjny. Jak wiadomo, „gwiazdą wieczoru” oprócz pary młodej, jest suknia ślubna panny młodej. W zależności od gustu, kobiety decydują się na suknie skromne, nie rzucające się w oczy, bogate, pełne ozdób, usztywniane czy też zwiewne. By suknia wyglądała idealnie, istotne są dodatki do niej dobrane. Dziś zaproponujemy dodatki do zwiewnej sukni ślubnej, która ostatnio zdobyła serce wielu przyszłych panien młodych i wydaje się być najlepszym pomysłem, zwłaszcza gdy decydujemy się na ślub w lecie, bądź też ciepłym kraju.

Bukiet ślubny

Jest to jeden z najważniejszych dodatków do sukni ślubnej i zaraz po niej, skupia na sobie największą uwagę. Do zwiewnej sukni ślubnej idealnym dopasowaniem będą polne kwiaty ubrane w zieleń w postaci kłosów zbóż i źdźbeł traw. Najlepszymi z nich wydają się być obfite słoneczniki, wyraziste chabry czy też piękne, niewinne rumianki, długie, charakterystyczne malwy, bądź przepięknie pachnące konwalie.

Wianek na głowę

Bezpośrednio związany z bukietem i najczęściej do niego dopasowywany. Wianek na głowę idealne pasował będzie do zwiewnej sukni, a tym samym podkreślał będzie jej lekkość. Ponadto, panna młoda z taką ozdobą na głowie wygląda świeżo, lekko i przede wszystkim pięknie. W zależności od gustu, może on być niewielki, skromny, ale również zdecydować można się na piękny, obfitujący w polne kwiaty, duży wianek.

Biżuteria

Pełni ona równie istotną rolę. Ważne jest, by przy zwiewnej sukni ślubnej nie przesadzić z biżuterią i dopasować jej rozmiar, obfitość i kształt tak, by idealnie komponowała się z lekkością kreacji. Należy pamiętać, że w dzisiejszych czasach nie ma zasad, które mówiłyby, jaka biżuteria pasuje do danego stylu sukni. Gdy wybieramy biżuterię do sukni zwiewnej na uwadze musimy mieć jej tkaninę, ilość ozdób oraz to, jak bardzo chcemy przykuć uwagę dodatkami. Idealnie wyglądałyby w tym wypadku perły, które poprzez swą skromność jednocześnie dodają uroku i niewinności. Srebrna biżuteria również wydaje się być rozsądnym wyborem, bowiem nie zwróci ona na siebie uwagi, a pięknie zdobić będzie ciało panny młodej. Są jednak kobiety, które, decydując się na skromną suknię, pragną „podbić” wygląd dodatkami w postaci biżuterii – wtedy też idealnym wyborem będzie złoto, najlepiej zdobione dodatkowymi elementami w postaci np. diamentów.

 

Fryzura

To, co znajdzie się na głowie panny młodej również ma ogromne znaczenie i planowane jest znacznie wcześniej. W przypadku zwiewnej sukienki idealnym wyborem wydaje się być kok bądź też rozpuszczone, pofalowane włosy. W przypadku koka, powinien być on zdecydowanie imitowany na przypadkowe, szybkie i lekkie spięcie, wtedy też kojarzyć będzie się ze zwiewnością.

Buty

Dodatek ten jest bardzo istotny, zwłaszcza z punktu widzenia komfortu panny młodej. Do zwiewnej sukni idealne wydają się być sandały, czy to na podeszwie płaskiej, wysokiej szpilce, czy też koturnie. Oprócz tego dobrze wyglądałyby proste szpilki pod kolor sukni, które nie zwracałyby na siebie zbyt dużej uwagi i jednocześnie pozwalały pannie młodej na komfort, i przede wszystkim swobodę poruszania się.

Inspiracja: Warsaw Poet.com – kolekcje

pozycjonowanie stron warszawa