Wypożyczalnie samochodów często znajdują się w strategicznych dla danego miasta punktach. Głównie są to centra wielkich miast, ale też okolice popularnych lotnisk, na których chętni mogą wynająć auto zaraz po przylocie. Największy port lotniczy w Polsce znajduje się w Warszawie. Gdzie zatem można wypożyczyć samochód lądując na warszawskim Okęciu?

Wypożyczalnia Samochodów Mega Tanio

Na Lotnisku Okęcie znajduje się Wypożyczalnia Samochodów Mega Tanio, która czynna jest przez całą dobę. Można w niej wynająć samochód zarówno krótkoterminowo, jak i długoterminowo. We flocie Mega Tanio dostępne są auta marek: BMW, Mercedes, Kia, Ford czy Toyota. Według informacji podanych na http://wypozyczalnia-aut24.pl/wynajem-samochodow-warszawa/, w wypożyczalni samochodów na Lotnisku Okęcie najchętniej wynajmowane są modele BMW 3, Mercedes C200 i Toyota Yaris. Na życzenie klienta samochody mogą być dodatkowo wyposażane w różne akcesoria, na przykład foteliki dla dzieci, bagażniki dachowe, nawigacje GPS czy łańcuchy śniegowe.

Avis

Kolejną wypożyczalnią, która ma oddział na Lotnisku Okęcie, jest Avis. Jest ona otwarta w dni powszednie od godz. 7:00 do 23:30, natomiast w weekendy od 8:00 do 22:00 (w soboty) lub 23:00 (w niedziele). Zwrot samochodów jest możliwy przez całą dobę. Flota wypożyczalni obejmuje różne grupy samochodów, od niewielkich kompaktowych pojazdów do jazdy po mieście, po crossovery, a nawet minibusy. Oferta Avis skierowana jest zarówno do osób, które zainteresowane są wynajmem krótkoterminowym, jak i długoterminowym. Rezerwacji samochodu można dokonać online, przez telefon lub osobiście w oddziale firmy.

Carfree

Wypożyczalnia Carfree również znajduje się na Lotnisku Okęcie w Warszawie. Można w niej wynająć samochód bez konieczności płacenia kaucji i bez limitu kilometrów. Na korzyść jest też bogato wyposażona flota. Wśród marek aut, które dostępne są w Carfree, wyróżnić można Skodę, Fiata, Forda, Nissana, Skodę czy Opla. Ceny wynajmu uzależnione są od okresu wynajmu i od klasy samochodu. Wszelkie warunki można omówić indywidualnie. Istnieje możliwość zarezerwowania auta przez Internet, telefonicznie lub osobiście w siedzibie firmy.

Express Rent a Car

Wypożyczalnia Express Rent a Car także dostępna jest na Lotnisku Okęcie. Wynajmując w niej samochód również nie trzeba martwić się o limit kilometrów. Wszystkie auta są zadbane, sprawne i ubezpieczone. Rezerwacji pojazdu można dokonać przez całą dobę. Wypożyczalnia ta ma wiele oddziałów w całej Polsce. Jeżeli chodzi o marki samochodów, w Express Rent a Car znaleźć można nowe modele Forda, Suzuki, Opla, Renault czy BMW. Co ciekawe, firma ta prowadzi także wynajem samochodów ciężarowych. Jeżeli chodzi o ceny, są one zależne w znacznej mierze od czasu trwania umowy, ale i od klasy pojazdów (im wyższa – tym drożej). Wybrane samochody wynająć można na różne sposoby – online, telefonicznie lub osobiście w oddziale wypożyczalni.

pozycjonowanie stron warszawa