Korzystanie z komunikacji miejskiej umożliwia dotarcie do dowolnej dzielnicy Warszawy, wymaga jednak pamiętania o kupnie biletów. Dzięki specjalnej aplikacji nie będzie to problemem – bilety ZTM w Warszawie możesz nabyć w kilka chwil korzystając ze swojego telefonu. Jak to działa?

Specjalna aplikacja do kupowania biletów

Aplikacja mPay to rozwiązanie dla osób ceniących wygodę. Dzięki niej kupisz bilety ZTM w Warszawie korzystając ze swojego smartfona. Po dokonaniu transakcji bilet przypisywany jest do konkretnego numeru telefonu, dzięki czemu nie ma potrzeby drukowania żadnych potwierdzeń. Aby kupić bilety warszawskiej komunikacji miejskiej wystarczy zaledwie kilka kliknięć – po wybraniu miasta i ewentualnej ulgi należy zaznaczyć jaki rodzaj biletu chcemy kupić i zdecydować się na najdogodniejszy sposób płatności. Oczywiście aby transakcja mogła zostać sfinalizowana, należy najpierw zasilić portmonetkę bądź podpiąć do aplikacji kartę płatniczą. W razie kontroli wybieramy w aplikacji odpowiednią opcję i pokazujemy kontrolowany bilet spośród tych ostatnio zakupionych. Całość jest bardzo prosta w obsłudze, a przede wszystkim wygodna.

Dlaczego warto kupować bilety warszawskiej komunikacji miejskiej przez telefon?

Korzystanie z aplikacji mPay niesie wiele zalet i nie jest to wyłącznie funkcjonalność tego programu czy prostota całego rozwiązania. Przede wszystkim dzięki niej nie musimy stać w kolejce do kiosku i martwić się, że nasz autobus w tym czasie odjedzie. Dla uniknięcia stresu oraz oszczędności czasu z powodzeniem możemy kupić bilet już po wejściu do pojazdu, nawet kiedy stacjonarne punkty sprzedaży nie funkcjonują, a więc o dowolnej porze dnia, również w niedzielę i święta. Każda transakcja potwierdzana jest własnym kodem mPay PIN, dlatego nawet w razie kradzieży lub zagubienia telefonu środki umieszczone na koncie mPay pozostają bezpieczne.