Charakterystyczny model Fiata 500L to nie byle samochód. To klasyka na czterech kółkach, zwinne auto i elegancka, choć mała limuzyna w jednym. Doskonały do jazdy po mieście, zmieści się w każdy zakamarek i zakręt, a do tego będzie prezentować się niezwykle stylowo.

Klasycznie, ale z charakterem

Fiat 500L to auto, które jest wierne swojej rodzinie – łączy w sobie wszystkie cechy typowe dla pięćsetki, ale pozostaje przy tym sobą. Niczego nie udaje, z dumą prezentuje sprawdzone rozwiązania, a nienagannym wyglądem zawstydza inne auta w swojej klasie. Choć mawia się, że jest idealnym kompanem miejskich przejażdżek, nadaje się do jazdy w każdych warunkach. Tylko z pozoru jest mały – w rzeczywistości kryje w sobie komfortowe wnętrze, ponieważ tak naprawdę stanowi połączenie limuzyny z minivanem. Takiej elegancki trudno się oprzeć, tym bardziej jeśli zauważymy, że 500L posiada wszystko, co kultowe, zarówno w elementach wykończenia nadwozia, jak i doskonale wyposażonym wnętrzu.

Daj się zaskoczyć!

Wystarczy zasiąść za kierownicą i ruszyć przed siebie, ciesząc oczy atrakcyjnymi dodatkami, w jakie został wyposażony Fiat 500L. Chodzi tu nie tylko o idealne zaprojektowany, nowoczesny wyświetlacz TFT czy dostosowane do kierowcy nowe ułożenie kierownicy oraz drążka zmiany biegów. Mowa także o nowoczesnych technologiach, cieszących niemal wszystkie zmysły. System dotykowy Uconnect™ HD LIVE z 7-calowym ekranem umili jazdę dzięki muzyce, zwiększy bezpieczeństwo jazdy i pozwoli mieć na uwadze wszystko, co dotyczy warunków na drodze. A przy tym wewnątrz znajdzie się sporo miejsca dla przyjaciół i rodziny.

Niezwykłe widoki bez ograniczeń

Fiat 500L w rzeczywistości pomieści w sobie całkiem sporo, pozostawiając przy tym swobodę prowadzenia. Zawdzięcza to nie tylko dobrze skomponowanemu wnętrzu, ale także zachwycającemu, panoramicznemu dachowi o powierzchni 1,5 m kwadratowych. Ten niezwykły element łączy ze sobą to co praktyczne i estetyczne: zwiększa pole widzenia kierowcy, rozjaśnia wnętrze i powala podziwiać oszałamiające widoki zarówno podczas jazdy, jak i po osiągnięciu celu wyprawy. To prawdziwa gratka dla miłośników klasycznych, charakterystycznych rozwiązań, której nie sposób się oprzeć.