Magazynowanie towarów niebezpiecznych, przemysłowych i spożywczych? Przygotowywanie zestawów do wysyłki i transport do punktów w całej Polsce? Brzmi jak poważne zadanie. Jednak istnieją firmy, które zajmą się tym wszystkim za Ciebie, a każda z usług będzie wykonana profesjonalnie i z dbałością o najmniejsze detale!

Doświadczenie, solidność i konsekwencja – każda z tych cech na swój sposób pozwala utrzymać się na rynku. Najwytrwalsi zyskują zaufanie Klientów i mogą liczyć na długotrwałą współpracę. Trans-Tok to firma, która kompleksowe usługi logistyczne świadczy od połowy lat ’90. W ich skład wchodzą zarówno usługi magazynowe jak i transportowe oraz te związane z przygotowywaniem towarów. Tak holistyczne podejście określa się dzisiaj mianem fulfillmentu. Jednak 25 lat temu nikt jeszcze nie posługiwał się takim pojęciem.

Usługi logistyczno-magazynowe i konfekcjonowanie produktów

Profesjonalna obsługa magazynów, dzięki użyciu systemu informatycznego WMS, jest w stanie na bieżąco monitorować stan towaru i jego status. Dodatkowo, na prośbę Klienta, możliwe jest składanie zestawów, wklejanie próbek i gadżetów, klejenie i składanie ulotek, zgrzewanie opakowań i inne czynności manualne. Tak skonstruowana usługa logistyczna pozwala Trans-Tokowi na pełną kontrolę nad towarem od magazynowania po załadunek.

Profesjonalne magazynowanie – Warszawa nieopodal magazynów

Trans-Tok dysponuje dwoma centrami magazynowymi w pobliżu stolicy. Taka lokalizacja gwarantuje, że towar znajdzie się w odpowiednim miejscu stosunkowo szybko, niezależnie od położenia na mapie kraju. Do dyspozycji Klienci mają dwa centra:

  • Macierzysz – w pobliżu węzła Konotopa i drogi ekspresowej S8. Powierzchnia magazynowa: 10.000 miejsc paletowych, w systemie wysokiego składowania na powierzchni 5.000 m2.
  • Ożarów Mazowiecki – przy drogach nr 718 i nr 92. Powierzchnia magazynowa: 13.100 m2, niezależna chłodnia 400 m2. Dodatkowo magazyn jest wyposażony w klimatyzację całej powierzchni magazynowej i biurowej.

Każdy z tych punktów to profesjonalny magazyn z obsługą. Warszawa i cały kraj są na wyciągnięcie ręki, podobnie rzecz się ma z trasami za granicę. Jeśli zaś chodzi o dokładniejszą specyfikację magazynów Trans-Tok, mogą być używane jako magazyny specjalne, dedykowane do odpowiedniego rodzaju towarów.

Magazynowanie towarów niebezpiecznych

Powierzchnia magazynowa, którą dysponuje Trans-Tok, w całości posiada standard A+. Firma posiada wszystko, co niezbędne, do tego, by profesjonalnie prowadzić magazynowanie towarów niebezpiecznych ADR, w tym alkoholu.

Magazynowanie towarów przemysłowych

Trans-Tok współpracuje z wieloma branżami, więc magazynowanie towarów przemysłowych jest zupełnie naturalnym profilem działalności firmy. Chemia budowlana, farby czy lakiery mogą być składowane w jej magazynach.

Magazynowanie towarów spożywczych

Dzięki przystosowaniu 500m2 powierzchni magazynowej do pełnienia funkcji chłodni, magazynowanie towarów spożywczych także jest możliwe.

Postaw na Trans-Tok i ciesz się długotrwałą współpracą

W tym momencie Trans-Tok posiada 120 stałych i zadowolonych kontrahentów. Wypracowane przez lata rozwiązania pozwoliły na dostarczanie usług najwyższej jakości. Przekonaj się samemu i zapoznaj się z ofertą firmy już dzisiaj!