Warszawa jest miastem wielu perspektyw. Stanowi szeroką przestrzeń do  rozwoju wielu przedsiębiorstw z bardzo różnego zakresu. Miasto żyje działalnością biznesową, na którą składa się nie tylko przemysł, ale także wiele firm z sektora usług. Z powodu tego, że stolica jest pod tym względem atrakcyjna, do miasta przyjeżdża dużo osób szukających zatrudnienia bądź chcących rozpocząć własną intratną działalność. Duży popyt na samochody służbowe przy jednocześnie mniejszej dostępności nowych aut w salonach sprawia, że coraz większym zainteresowaniem cieszą się oferowane przez wypożyczalnie usługi wynajmu.

Wynajem dla firm

Firmy, które postanawiają skorzystać z wypożyczenia, najczęściej decydują się na tzw. wynajem abonamentowy. Nie jest to standardowa oferta każdej wypożyczalni, ale na polskim rynku nie brakuje też takich, które podobną usługę świadczą – żeby daleko nie szukać – chociażby popularna Flex To Go. Taki rodzaj wynajmu umożliwia firmom zagwarantowanie swoim pracownikom tzw.  samochodów przedkontraktowych. Jest to najczęściej opcja przejściowa, zanim  dany pracownik uzyska dostęp do właściwego samochodu służbowego. Jest to  wygodne głównie ze względu na elastyczność wynajmu średnioterminowego. Trwa on bowiem od 1 do 12 miesięcy i można z niego zrezygnować, nie ponosząc dodatkowych kosztów, nawet po pierwszym miesiącu korzystania. Podobnie jest z samochodami, które są potrzebne firmom na bardzo określony czas, ponieważ wykorzystywane są tylko w ramach konkretnego projektu i przedsiębiorstwu nie opłaca się kupować specjalnie w tym celu nowych samochodów. Zachęcające może być również to, że wynajęty w ten sposób samochód można odliczyć od  podatku i taki wydatek nie obciąża zdolności kredytowej przedsiębiorstwa  –  są to koszty pozabilansowe.

Wypożyczenie dla osób prywatnych

Osoby z Warszawy, a także osoby, które do niej przyjeżdżają, również mogą skorzystać z wynajmu subskrypcyjnego. Pobudki mogą być różne. Chcemy wypróbować konkretny samochód, zanim zdecydujemy się na jego zakup? Potrzebujemy większego pojazdu na kilka miesięcy? Wypożyczenie średnioterminowe sprawdzi się w tych przypadkach równie dobrze. Jeżeli potrzebujemy jednak auta na jakiś krótszy wyjazd (np. wakacyjny) albo potrzebujemy tymczasowo auta zastępczego możemy też pomyśleć nad wynajmem krótkoterminowym. Najważniejsze, żebyśmy byli świadomi swoich potrzeb, a przedstawiciele firmy Flex To Go z pewnością doradzą nam odpowiednią ofertę. Doradzą nam również w wyborze konkretnego modelu, jeżeli przedstawimy nam nasze oczekiwania wobec chociażby pojemności i mocy silnika albo określimy wyłącznie interesujący nas segment.

Wynajem w Warszawie

W stolicy działa całkiem sporo wypożyczalni, ale to wymieniona wcześniej firma Flex To Go zlokalizowana jest w bardzo dogodnych miejscach. Jej oddziały w Warszawie mieszczą się zarówno na Okęciu, jak i na lotnisku Modlin. Oczywiście nie jest też problemem umówienie się, aby pojazd został nam dostarczony pod miejsce pracy bądź pod dom. Jeżeli interesuje nas wynajem abonamentowy, to powinniśmy koniecznie zajrzeć na stronę internetową: www.flexmidrent.pl. To  tam wypełnimy formularz, który umożliwi nam wstępną rezerwacją samochodu. Jeżeli jednak zdecydujemy się na wynajem krótkoterminowy albo chcemy uzyskać więcej informacji (warto zajrzeć do interesujących tekstów w zakładce Blog), to powinniśmy wejść na witrynę: www.flextogo.com.

pozycjonowanie stron warszawa