Pęknięta szybka 

Użytkownicy i-Phonów często borykają się z problemami pękniętych szybek. Telefony te są bardzo dobrymi urządzeniami, ale nie da się ukryć, że nawet najbardziej lekki kontakt z chodnikiem lub płytkami może narazić szybkę na stłuczenie, po czym komfort z korzystania z telefonu jest dużo mniejszy, a jego wygląd pozostawia wiele do życzenia.

Wymiana bez gwarancji 

Decyzja o przyznaniu naprawy w ramach gwarancji jest niekiedy bardzo sporna, szczególnie jeśli nie zostało wykupione dodatkowe ubezpieczenie od zdarzeń losowych. Zwykły upadek telefonu jest spowodowany przez klienta, więc to klient odpowiada za szkodę. Serwisy gwarancyjne zazwyczaj umywają ręce i przysyłają kolejne odmowne decyzje. A co zrobić, kiedy po stłuczeniu szybki, przeszukaniu stosów dokumentów i nareszcie odnalezieniu karty gwarancyjnej telefonu okazuje się, że termin minął? Najlepszym rozwiązaniem w obu opisanych powyżej przypadkach są pogwarancyjne serwisy Apple, które zajmują się naprawą zarówno całych telefonów, jak i samych szybek.

Pogwarancyjny serwis Apple 

Szukając naprawy, zawsze lepiej udać się do profesjonalnego serwisu pogwarancyjnego Apple. Miejsca nieprzeznaczone docelowo do produktów Apple, a także zajmujące się urządzeniami z różnych klas i grup produktów, nie zawsze są dobrym rozwiązaniem. Wielokrotnie w sieci możemy się spotkać z negatywnymi komentarzami na temat serwisów, które zamiast oryginalnych części wkładają chińskie zamienniki, a koszt naprawy nie ulega zmianie adekwatnie do jakości. Właśnie dlatego warto udać się do pogwarancyjnego serwisu Apple, który oferuje kompleksowe usługi dedykowane urządzeniom tej marki.

Jak to działa?

W pogwarancyjnym serwisie Apple mamy pewność, że szybka, którą zmieni nam pracownik będzie w 100% częścią oryginalną. Co za tym idzie, będzie wytrzymała, a jej wygląd nieskazitelny. Ważnym aspektem jest także kadra pracownicza, w serwisach tych pracują tylko zawodowcy, którzy doskonale znają się na sprzęcie tego rodzaju – mający za sobą lata doświadczenia w pracy z technologiami Apple i znają je od podszewki.

Czy warto?

Warto skorzystać z pogwarancyjnego serwisu Apple w przypadku wymiany szybki, ponieważ jest to pewne miejsce, które bierze odpowiedzialność za swoją pracę i podpisuje się pod wykonaną naprawą. Serwisy te są rzetelne, wykonują naprawy, które wspierają optymalizację pracy sprzętu  i odznaczają się najwyższą skutecznością.  Dają one także dobre warunki współpracy pod względem cen oraz czasu realizacji usługi, a ciągły kontakt ze strony serwisu umożliwia bycie na bieżąco z postępami w naprawie. Ważnym aspektem jest także czas realizacji, który zawsze skracany jest do minimum. Wykwalifikowana kadra zajmie się zarówno klientem jak i sprzętem, który oddajemy do naprawy.

Inspirowane: applehome.pl – naprawa iphone warszawa tanio

pozycjonowanie stron warszawa