Organizacja konferencji, bankietu, szkolenia branżowego to duże logistyczne przedsięwzięcie. O sukcesie wydarzenia często decyduje dobra lokalizacja – miejsce łatwo dostępne, o doskonałym zapleczu, wysokim standardzie i prestiżu. Warszawa oferuje bogaty wybór miejsc idealnych do organizacji konferencji – hoteli, pałaców, ale nie tylko. Czy wiesz, że możesz gości i prelegentów zaprosić na branżowy event na Stadion Narodowy, do Pałacu Kultury albo Filharmonii Narodowej?

Nieograniczony wybór lokalizacji

Warszawa oferuje bogaty wybór miejsc wprost idealnych, by zorganizować w nich konferencję, bankiet czy event branżowy. Możesz wybierać zarówno spośród pięcio- i czterogwiazdkowych hoteli, jaki i bardziej kameralnych miejsc. Szukasz miejsca, które bez trudu zmieści 500 uczestników? Organizujesz ekskluzywny event na 40 osób? Szczególnie ważne dla Ciebie jest zapewnienie noclegu gościom? A może ważniejszy jest wykwintny obiad i niebanalny catering? Portal Konferencje.pl stworzył lokalny przewodnik zawierający aktualne oferty nowych obiektów konferencyjnych, hotelowych czy kulturalnych – wszystkie zebrane w jednym miejscu. Dzięki intuicyjnej w obsłudze wyszukiwarce, szybko znajdziesz idealne miejsce, zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Więcej szczegół dostępnych na www.konferencje.pl/warszawa/

Doskonałe położenie i komunikacja

Dlaczego warto zorganizować konferencję w stolicy? Choćby ze względu na jej niemal centralne położenie i doskonałą komunikację. Uczestnicy konferencji bez większych trudów dotrą do Warszawy z nawet najbardziej odległych zakątków kraju czy świata. Warszawa to doskonała lokalizacja dla eventu o międzynarodowym charterze.

Oryginalne lokalizacje

Czy wiesz, że konferencję, targi, spotkanie branżowe możesz zorganizować na Stadionie Narodowym? Infrastruktura Stadionu oferuje kilka sal konferencyjnych o różnej wielkości, które łącznie zmieszczą 1,9 tys. uczestników. A może zaprosisz prelegentów i gości do Filharmonii Narodowej, która swobodnie ugości 1 tys. osób. Zawsze ogromne wrażenie na uczestnikach wywiera Sala Kongresowa, mieszcząca się w Pałacu Kultury i Nauki. Wybór należy do Ciebie! Pamiętaj, że dobra lokalizacja, może wzmocnić rangę Twojej imprezy.

Zróżnicowany standard

W Warszawie zlokalizowanych jest wiele hoteli zarówno o najwyższym standardzie, takich jak: Hilton Warsaw and Convention Centre czy InterContinental Warszawa, jaki i hoteli trzygwiazdkowych, dysponujących klimatyzowanymi salami konferencyjnymi. Niezależnie od rozmiaru, rangi i budżetu imprezy bez trudu znajdziesz w stolicy właściwą lokalizację.

Dodatkowe atrakcje

Goście konferencji, zwłaszcza, jeśli wydarzenie trwa kilka dni, chętnie korzystają z wszelkich dodatkowych atrakcji, a tych w Warszawie nie brakuje. Znajdą tu zajęcie zarówno miłośnicy sztuki, jak i melomani, a także pasjonaci ekstremalnych sportów, szalonych imprez czy relaksu w SPA i jakuzzi.