Termin oznacza możliwość zarejestrowania działalności gospodarczej w prestiżowej lokalizacji, zamieszczenie adresu na wizytówkach czy stronie internetowej firmy oraz przekierowanie korespondencji przychodzącej. Wybór odpowiedniego miejsca może wpływać pozytywnie na firmowy wizerunek, w tym podniesienie prestiżu danego przedsiębiorstwa w oczach klientów.

Wirtualny adres – co to takiego?

To usługa, która polega na wynajmie adresu do celów rejestracyjnych w urzędach, jak również wykorzystanie go na potrzeby marketingowe. Co to jest wirtualny adres firmy? Przede wszystkim stanowi doskonałą alternatywę dla stacjonarnego biura czy wydzielenia powierzchni pod działalność gospodarczą w mieszkaniu prywatnym. Tego typu rozwiązanie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród freelancerów, start-upów oraz osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Wirtualny adres – co to jest w szczegółach?

Przedsiębiorca może liczyć na szereg realnych korzyści. Wirtualny adresco to oznacza w praktyce? Właściciel biznesu nie musi tracić cennego czasu na prowadzenie swojego biura czy odbieranie korespondencji firmowej. Usługa jest sposobem na uniknięcie wizyt urzędników w domu. Zdobycie prestiżowego adresu w centrum miasta stanowi istotny aspekt prowadzenia działalności gospodarczej. Rozwiązanie tego typu proponuje dostępny pod linkiem – wirtualny adres firmy w Warszawie – Vimar Office, zlokalizowany w luksusowym biurowcu klasy A+.

Najważniejsze zalety biura wirtualnego

Wirtualne biuro oferuje pełen zakres usług dla biznesu, takich jak: wybór siedziby firmy, ewidencja działalności gospodarczej czy wynajem biurka i sali konferencyjnej na godziny. Ponadto przedsiębiorca ma zapewnioną profesjonalną obsługę recepcyjną, dzięki czemu poczta jest przesyłana w wygodny sposób. Przedsiębiorca płaci za rzeczywisty czas korzystania z usługi wynajmu wirtualnego adresu. Oferta spodoba się przede wszystkim osobom, które nie potrzebują stałego lokalu do prowadzenia działalności. Zapraszamy na stronę internetową www.vimaroffice.pl!