Planujesz zorganizowanie imprezy firmowej dla swoich pracowników i zastanawiasz się, czy wynająć lokal blisko miejsca pracy, czy też zorganizować imprezę w plenerze, pod namiotem całorocznym? Ułatwimy Ci tę decyzję, przedstawiając 5 głównych zalet imprezy firmowej pod namiotem.

1) Niebanalny charakter

Główną zaletą organizacji imprezy integracyjnej pod namiotem jest jej niebanalny charakter. Wciąż jest to stosunkowo rzadko wybierana nowoczesna formuła. Większość przedsiębiorców decyduje się na imprezy w lokalu, zwykle położonym niedaleko biura. Właśnie dlatego impreza pod namiotem wyróżni firmę na tle innych i pozostanie na długo w pamięci pracowników.

2) Piękne otoczenie

Kolejną niekwestionowaną zaletą wydarzenia w namiocie imprezowym jest jego zachwycające otoczenie. Malowniczy plener z pewnością zrobi wrażenie na gościach, a świeże powietrze pozytywnie wpłynie na ich nastroje. Piękny krajobraz stanowi doskonałe tło dla świetnych zdjęć z imprezy, którymi każdy chętnie podzieli się za pośrednictwem internetu. To najlepsza pochwała dla naszego wydarzenia. Sam namiot także potrafi zrobić wrażenie dzięki eleganckiemu wyglądowi, pięknemu kolorowi oraz odpowiedniej dekoracji, w postaci lampionów, czy kwiatów.

3) Duża przestrzeń

Impreza plenerowa wiąże się niezaprzeczalnie z dużą przestrzenią, z którą nie mielibyśmy do czynienia w zamkniętym pomieszczeniu. Do dyspozycji gości jest także teren dookoła namiotu. Można go ciekawie zagospodarować, ustawiając meble ogrodowe, a nawet – pawilony ogrodowe, które stanowią kolejną przestrzeń chronioną przed deszczem i wiatrem. Wielkość samego namiotu imprezowego możemy dowolnie dostosowywać do liczby gości. Jest to możliwe dzięki odpinanym ściankom bocznym oraz Systemowi dachu Multi-size. Pozwala on na wydłużenie lub skrócenie dachu poprzez zamontowanie lub eliminację danego segmentu.

4) Nieformalny charakter

Imprezy firmowe pod namiotem automatycznie wprowadzają nieformalny nastrój, co znacząco sprzyja integracji. Dzięki formie imprezy, uczestnicy ubrani są w luźniejszy niż na co dzień, wygodny sposób. Sprawia to, że czują się swobodnie i chętniej podejmują rozmowy, także z nowymi osobami. Na podświadomość gości wypływa również fakt, że są daleko od miejsca pracy.

5) Aktywna forma spędzenia czasu

Kolejnym plusem imprezy firmowej zorganizowanej w plenerowych warunkach jest sposobność spędzenia czasu w aktywny sposób, który nie byłby możliwy w zamkniętym pomieszczeniu. Goście mogą wziąć udział w zawodach sportowych, grach zespołowych, a nawet w zabawach, takich jak, np. kulig w porze zimowej. Mogą również tańczyć na świeżym powietrzu, a także grać na gitarze i śpiewać piosenki przy ognisku znajdującym się nieopodal namiotu. Aktywności tego typu jeszcze bardziej zbliżają ludzi do siebie i prowadzą do stworzenia zespołu.

źródło: tentproject.pl – producent namiotów halowych