Taka okazja może się więcej nie powtórzyć! Przez cały październik możesz kupić meble od Verle Küchen z 20-procentowym rabatem. Co więcej, za zakup sprzętu AGD jesteś w stanie zgarnąć do 1000 zł zwrotu. Sprawdź, gdzie najbliżej stolicy możesz skorzystać z tak korzystnej oferty.

20% mniej za meble Verle

Verle Küchen to producent mebli znanych z wysokiej jakości i trwałości. Nowoczesne kolekcje z przeznaczeniem do kuchni, łazienki, salonu i takich pomieszczeń, jak: pralnia, przedpokój czy garderoba cechują się ponadczasowym wzornictwem. Ponadto wszystkie meble od Verle Küchen produkowane są w renomowanych niemieckich fabrykach, a ich żywotność potwierdza aż 5-letnia gwarancja udzielana przez producenta. Kolekcje Verle mają jeszcze jeden plus – są wyjątkowo łato dostępne w Polsce. Partnerskie salony znajdziesz w różnych zakątkach kraju, również w okolicach Warszawy, a w wybranych studiach możesz dodatkowo skorzystać z promocji przygotowanej we współpracy z marką Siemens i zyskać nawet do 1000 zł zwrotu za inwestycję w wysokiej klasy sprzęty AGD.

Wyjątkowy rabat na meble i sprzęty AGD

Co zrobić, by otrzymać premię od Siemens?

To naprawdę bajecznie proste, wystarczy że:

  1. w biorącym udział w akcji studiu Verle Küchen zamówisz dowolny pełnowymiarowy piekarnik do zabudowy marki Siemens, a także przynajmniej dwa z wymienionych sprzętów do kuchni: płytę grzejną, okap, zmywarkę do zabudowy (jeden ze wskazanych modeli) lub jeden z trzech wskazanych modeli lodówki. Zakup może obejmować większą liczbę urządzeń z różnych kategorii. Im większą kwotę wydasz, tym większy cashback dla Ciebie.
  2. swoje uczestnictwo w promocji zgłosisz na stronie: www.siemens-home.bsh-group.com/pl/mysiemens, poprawnie wypełniając formularz rejestracyjny,
  3. w przeciągu 60 dni na podane konto bankowe zostaną Ci zwrócone środki. Wysokość premii zależy od łącznej sumy wydanej na urządzenia od Siemens. Maksymalna kwota, jaką możesz otrzymać, to 1000 zł.

Siemens – marka, którą wyróżnia jakość

Sprzęty marki Siemens doceniane są na całym świecie. Wszystko za sprawą ich jakości i stosowanych w nich technologii, które jeszcze bardziej ułatwiają nam życie. Piekarnik do zabudowy Siemens HB656GHS1 z funkcją Termoobiegu 4D gwarantuje równomierne rozprowadzenie ciepłego powietrza po całym wnętrzu urządzenia, co umożliwia jednoczesne pieczenie na czterech dostępnych poziomach. Zmywarka do zabudowy Siemens SR636X00ME wyposażona została w program automatyczny, podczas którego ilość i temperatura wody dobierane są ze względu na stopień zabrudzenia naczyń. Natomiast płyta indukcyjna Siemens EX675JYW1E z systemem powerMove Plus pozwala na intuicyjne gotowanie za sprawą trzech automatycznie aktywujących się stref o różnych temperaturach.

Gdzie skorzystać z promocji w okolicach Warszawy?

Studio Kuchni Olkam, które swoją siedzibę ma przy ul. Moniuszki w Radomiu, to miejsce, w którym możesz zaplanować wystrój domowych pomieszczeń oraz zamówić wszystkie meble z kolekcji Verle na wymiar. Co więcej, zamówisz tu również sprzęt AGD, ale i skorzystasz z porad i doświadczenia wykwalifikowanych projektantów, a przez cały październik również i z ekstra promocji przygotowanej przez Verle Küchen i Siemens. To nie pierwsza taka akcja przygotowana przez dwie wspierające się marki. W tym roku za zakup trzech sprzętów Siemens do kuchni, można było otrzymać zmywarkę, płacąc za nią jedynie 1 zł! Jedno jest pewne, promocji i rabatów w Verle Küchen nie brakuje, dlatego zawsze warto być z nimi na bieżąco, śledząc stronę producenta mebli na wymiar.

Informacje pochodzą ze strony: https://verlekuchen.com/rabat-20-wszystkie-kolekcje-verle-oraz-1000-zl-zwrotu-agd/