Trzecie urodziny klubu na Smolnej to trzy wyjątkowe wydarzenie rozpisane trzy kolejne noce. Są równie niezwykłe jak wnętrze kamienicy przy Smolnej 38 w Warszawie mieszczące kultowy klub. Co tydzień na jego scenie występują czołowe postaci zagranicznej i polskiej sceny klubowej. Wszystko to możliwe jest dzięki współpracy ze znanymi na scenie promotorami, wytwórniami i kolektywami. W klubie obowiązują 3 zasady: no photo policy, no pre-sale oraz doorman.

Przestrzeń kompleksu Smolna to ponad 1300 m2. Składają się na nią dwa parkiety do tańca strefa relaksu czyli tzw. chillout room, trzy działające bary oraz patio, pełniące rolę trzeciej sceny pod gołym niebem. Brzmienia, które można usłyszeć w każdy weekend w klubie wpisują się w nurt ambitnej muzyki elektronicznej (m.in. house, tech house, deep house i techno, a także alternatywnej i eksperymentalnej.

Urodziny na Smolnej - tego nie można przegapić!

Sprawdź imprezy w Warszawie na Smolnej, jeśli szukasz elektryzujących rytmów z Wysp Brytyjskich

Maraton świętowania rozpocznie się 8 listopada od występu duetu Bicep z Irlandii Północnej. Andrew Ferguson i Matthew McBriar od 2009 roku tworzą muzykę elektroniczną, ale nowy rozdział w ich karierze zapoczątkował świetnie przyjęty, debiutancki album wydany w 2017 r. w wytwórni Ninja Tune. Znalazły się na nich takie utwory, jak „Glue”, „Rain” czy „Opal”. Ten ostatni został zremiksowany przez Four Teta i stał się jedną z najczęściej odgrywanych produkcji w roku 2018. W Polsce, Bicep wystąpią po ponad dwuletniej przerwie. Sprawdź inne imprezy w Warszawie i baw się dobrze!

A może chcesz spotkać żywą legendę w Warszawie?

Podczas drugiej urodzinowej nocy, 9 listopada, na Smolnej zagra Oliver Koletzki – niemiecki producent i DJ. To postać-instytucja współczesnej sceny elektronicznej. Kilkanaście lat temu zwrócił na siebie uwagę samego Svena Vatha i jego Cocoon, a potem konsekwentnie budowała swoją pozycję dzięki działalności wytwórni Stil Vor Talent. Tam wydał wszystkie swoje studyjne albumy, ale promował również inne producenckie talenty, takie jak David August, HVOB czy Kellerkind. Najbardziej znane produkcje z jego albumów to „Bring Me Home”, „These Habits” czy „Bones”

Urodziny na Smolnej - tego nie można przegapić!

Sprawdź imprezy w Warszawie na Smolnej, jeśli chcesz poznać gwiazdę internetu

Trzecia noc urodzin Smolnej odbędzie się 10 listopada pod przewodnictwem artystów z Australii: Mall Graba (a właściwie Jordana Alexandra), Nite Fleit i Skin On Skin. Jordan Alexander zdobył popularność w internecie dzięki takim utworom, jak „Can’t”, „Feel U” czy „I’ve Always Liked Grime”. Mall Grab jest przede wszystkim, doskonałym DJ-em, który posiada ogromną wiedzę i wykorzystuje ją wybierając utwory. Bez przeszkód łączy m.in. brzmienia lo-fi house, disco, electro i energetycznego techno.

Wszystkie imprezy odbywają się na scenie głównej, a wejście na każdą z nich dostępne jest w cenie 60zł.