Trampoliny to kapitalna atrakcja przeznaczona nie tylko dla dzieci i młodzieży – w parkach trampolin skacze także wielu dorosłych!

Chcesz spędzić ten weekend w aktywnym stylu? Obawiasz się jednak, że pogoda nie pozwoli Ci na wyjazd za miasto albo na przejażdżkę rowerem? Wybierz się na trampoliny! Nowoczesny park trampolin to doskonała propozycja przeznaczona dla każdego – niezależnie od wieku!

Parki trampolin coraz popularniejsze

Po okresie dużego zainteresowania paintballem, a następnie escape roomami teraz przyszedł czas na parki trampolin. Takie oferty możemy znaleźć obecnie w wielu miejscach w Polsce – możemy wybrać się również na trampoliny w Warszawie.

Chociaż najczęściej parki trampolin kojarzą się z rozrywką przeznaczoną dla najmłodszych, to jednak bardzo często wybierają je również dorośli – nie ma żadnych ograniczeń wiekowych!

W parkach trampolin na odwiedzających czeka szeroka gama różnych atrakcji – to przede wszystkim trampoliny, ale to jeszcze nie wszystko, co możemy tam znaleźć. Parki trampolin wykorzystują specjalne trampoliny profesjonalne, które układane są płasko i tworzą specjalny układ kratki – dzięki temu można skakać na jednej trampolinie albo przeskakiwać z jednej na drugą.

Parki trampolin oferują także różne inne pomysły na aktywną rozrywkę – znajdziemy tam między innymi specjalne baseny z gąbkami, które pomagają w stawianiu pierwszych kroków w akrobatyce, narzędzia akrobatyczne, slack line, kosze do wsadów, ścianki boulderowe oraz wspinaczkowe, tory ninja.

Na szczególną uwagę zasługują także wciągające zabawy, na przykład twister – należy wtedy przeskakiwać lub schylać się pod kręcącymi się belkami. Wygrywa ta osoba, której uda się pokonać wszystkich przeciwników. Można też wziąć udział w tak zwanej walce gladiatorów na wąskiej belce umieszczonej nad basenem z gąbkami – wygrywa ta osoba, której uda się zrzucić przeciwnika z belki.

Wobec tego pobyt w parku trampolin może być wypełniony dobrą zabawą dla każdego – to kapitalna propozycja dla starszych oraz dla młodszych!

Ile kosztuje wyjście do parku trampolin?

Za trampoliny wcale nie musimy płacić bardzo dużo! Zabawa w tym właśnie miejscu nie jest związana z wysokimi kosztami – za wejście zapłacimy często mniej niż za bilet do kina!

Najczęściej za jedną godzinę zabawy w parku trampolin w Warszawie lub w innym dużym mieście należy uiścić od około 20 do 30 złotych. Wyższe ceny najczęściej dotyczą wyjścia w ciągu weekendu – za zabawę na trampolinach od poniedziałku do czwartku można na ogół zapłacić mniej niż w piątek, sobotę oraz w niedzielę.

Parki trampolin proponują także swoim gościom wykupienie specjalnych karnetów – wówczas jedno wejście jest jeszcze tańsze. Można także wykupić zajęcia indywidualne z instruktorem albo zapisać się na jeden z dostępnych kursów, na przykład parkour czy akrobatyki.

Do wejścia na salę z trampolinami będziemy potrzebowali również specjalnych skarpetek antypoślizgowych. Można zakupić je samodzielnie albo wykupić w parku – cena za parę to najczęściej około 5 złotych. Można stosować je wielorazowo, dlatego przydadzą się także podczas kolejnych wyjść do parku trampolin.

Airo Active Park – najlepszy park trampolin w Warszawie!

Warszawa to jedno z miast, gdzie można wybrać się na trampoliny – w Warszawie do skorzystania ze swojej oferty zaprasza nowoczesny park trampolin Airo Active Park!

Airo Active Park to park trampolin w Warszawie stworzony z myślą o najbardziej wymagających. To doskonałe miejsce dla początkujących, a także dla zaawansowanych skoczków. Do dyspozycji jest aż 45 trampolin rekreacyjnych płaskich oraz stojących, które razem tworzą powierzchnię aż 500 metrów kwadratowych! Na odwiedzających park czeka także szeroka gama innych atrakcji – tory ninja, slack line, baseny z gąbkami, ścianki wspinaczkowe, twister, akcesoria akrobatyczne.

W tym parku trampolin w Warszawie można również skorzystać ze specjalnych zajęć prowadzonych przez doświadczonych instruktorów – zajęcia skierowane są dla dzieci, młodzieży i dorosłych.