Wysoki standard mieszkań, ergonomiczne rozmieszczenie, bliskość przyrody i spora ilość rozrywek. Brzmi zachęcająco? W takim razie poznaj apartamenty na Przy Krasińskiego II.

Żoliborz to najmniejsza i zarazem najspokojniejsza z dzielnic Warszawy. Sama nazwa „Żoliborz” pojawia się w XVIII wieku i pochodzi od francuskiego Joli Bord (wym. żoli bor), co oznacza po prostu „piękny brzeg”. Każdy, kto choć raz przechadzał się uliczkami Żoliborza z pewnością zgodzi się ze stwierdzeniem, że wspomniana nazwa jest jak najbardziej zasadna. W istocie; spora ilość terenów zielonych sprawia, że dzielnica jest wprost wymarzonym miejscem dla wszystkich osób ceniących sobie bliskość natury. Nie jest więc przypadkiem, że to właśnie tu powstało nowoczesne osiedle apartamentów Przy Krasińskiego II.

Wysoki standard mieszkań

Budynek znajdujący się na Przy Krasińskiego II posiada 6 kondygnacji i mieści 123 apartamenty. Ponadto wyposażony jest on w podziemny garaż oraz pasaż handlowy zlokalizowany na parterze. Dostępne mieszkania posiadają zróżnicowany metraż; znajdziemy tu apartamenty posiadające od 25 do nawet 108 m2 i ponadstandardowej wysokości 2,80 m. Każde z wnętrz posiada okna sięgają aż do podłogi co sprawia, iż pomieszczenia są odpowiednio doświetlone. W zależności od piętra, na którym zdecydujemy się zamieszkać, możemy liczyć na ogródek (parter), przestronny balkon lub też taras (piętra).

W otoczeniu zieleni

Warszawa uznawana jest za miasto „żyjące w biegu”, w którym ilość zieleni miejskiej jest mocno ograniczona. Powyższe stwierdzenie nie dotyczy jednak Żoliborza, który – w odróżnieniu od innych dzielnic stolicy – posiada aż 250 ha zieleni na 830 ha powierzchni całkowitej. Znajdziemy tu aż 6 parków, a także liczne boiska sportowe, place zabaw dla dzieci oraz korty tenisowe. Na Żoliborzu jak przysłowiowe „ryby w wodzie” poczują się miłośnicy dwóch kółek, bowiem dzielnica oferuje aż 14 kilometrów ścieżek rowerowych!

Na nudę nie będą również narzekać osoby kochające sztukę i kulturę. Żoliborz posiada bowiem własną bibliotekę oferującą pokaźny zbiór literatury. Znajdziemy tu także dwa teatry; „Komedię” oraz „TrzyRzecze”. Pierwszy z nich – jak wskazuje już sama nazwa – specjalizuje się w sztukach stosunkowo „lekkich”, w tym komediach właśnie, farsach oraz spektaklach muzycznych. Specjalnością niezależnego „TrzyRzecza” jest natomiast dramat współczesny. Na miłośników srebrnego ekranu czeka z kolei kino „Wisła”.

Więcej informacji dotyczących apartamentów na Przy Krasińskiego II znajdziesz na stronie www.przykrasinskiego.pl.