Zmiana miejsca zamieszkania należy do jednej z najważniejszych decyzji podejmowanych w życiu człowieka. Niewątpliwie, niesie ze sobą szereg pozytywnych emocji. Często ma to związek z rozpoczęciem nowego etapu w życiu. Nowe otoczenie oraz warunki umożliwiają szansę na lepszy byt.

Jeśli Twoim marzeniem jest posiadanie własnego domu – możesz rozpocząć budowę. Niemniej jednak wiąże się to z szerokim zakresem wiedzy w tej dziedzinie, jak również wymaga to wiele wysiłku organizacyjnego. Aby tego uniknąć i nadal móc cieszyć się prywatnym domem, wokół którego do dyspozycji mieszkańców jest rozległa przestrzeń, ogród, miejsce przeznaczone na odpoczynek, a przede wszystkim spokój i możliwość obcowania z przyrodą, warto zwrócić uwagę na ofertę sprzedaży nowych domów – bliźniaków, w Józefowie pod Warszawą.

Lokalizacja

Lokalizacja to kluczowy czynnik, który należy uwzględnić przed ostatecznym zakupem mieszkania. Nowe domy jednorodzinne pod Warszawą zostały wybudowane w standardzie premium i usytuowane zostały na osiedlu Błękitny Józefów, nieopodal Warszawy. Dzięki dogodnej lokalizacji, zaledwie kilkuminutowy spacer zapewnia dotarcie do strefy handlowo-usługowej, gdzie znajdziemy sklep, przychodnię, aptekę, przedszkole, szkołę, a także wiele innych obiektów publicznych. Atrakcyjne położenie zapewnia wygodny dojazd do centrum stolicy, w czasie około 30-40 minut samochodem lub kolejką SKM.

Metraż budynków

Właściwie dobrany metraż domu ma wielkie znaczenie. Przede wszystkim wpływa na wygodę jego mieszkańców. Osiedle Józefów do dyspozycji interesantów oddało 20 budynków użytkowych w zabudowie bliźniaczej, o różnych wymiarach, dostosowanych indywidualnych preferencji nabywców. Obiekty umiejscowione zostały na kompleksach dwóch działek o powierzchni od 400,1 m2 do 669,7 m2.  Natomiast powierzchnia użytkowa każdego domu wynosi od 172,16 m2 do 180,10 m2. Przy wyborze właściwego obiektu budowlanego, powinniśmy w głównej mierze uwzględnić własne potrzeby i oczekiwania, zależnie od ilości lokatorów.

Ponadto warto zaznaczyć, iż do każdego budynku przypisany jest własny ogród. Nie zabraknie także garażu wraz z podjazdem. Gwarantem jest również wysokie doświetlenie otaczającej przestrzeni. W trosce o bezpieczeństwo domowników, teren całego kompleksu został ogrodzony sterowaną na pilota bramą. Dodatkowo każdy budynek dysponuje prywatnym domofonem. Niewątpliwie, te czynniki zapewniają stuprocentowy komfort zamieszkującym.

Osiedle Błękitny Józefów - Idealne miejsce do zamieszkania

Architektura

Oferowane budynki jednorodzinne zostały urządzone w wysokiej jakości premium. Przede wszystkim zespół budowlany ceni sobie indywidualne potrzeby klientów, tak więc istnieje możliwość dowolnej zmiany ścianek działowych podczas etapu budowy. Dwukondygnacyjne budynki nie posiadają skosów na piętrze. Odpowiednia ilość pomieszczeń pozwoli na komfortowe mieszkanie całej rodziny. We wszystkie obiekty umiejscowione na osiedlu Błękitny Józefów wdrażane są nowoczesne technologie i funkcjonalne energooszczędne rozwiązania.

Aranżacja urządzona jest w dwóch typach stylu: angielskim i klasycznym. W wnętrzach króluje biel i kolor drewna, co sprawia, że pomieszczenia wyglądają bardzo gustownie, a przy tym estetycznie. Z pewnością tak zachowana architektura wnętrz wpasuje się w gust każdego potencjalnego lokatora. Na parterze znajduje się otwarta przestrzeń, skąd można podziwiać malowniczy krajobraz. Natomiast do każdego piętra przypisany jest balkon. To miejsce jest niemal idealne do życia!

Osiedle Błękitny Józefów - Idealne miejsce do zamieszkania

Otoczenie i możliwości rekreacyjne

Najbliższe otoczenie osiedla Błękitny Józefów wyróżnia się przede wszystkim spokojem. Obiekty budowlane usytuowane są w otoczeniu terenów zielonych, porośniętych głównie sosnami. Bliskość obcowania z naturą sprawia, iż miejsce to jest idealne zarówno dla rodzin z dziećmi, jak również dla osób starszych, które potrzebują nieco więcej harmonii i wyciszenia. Dodatkowo w pobliżu znajdziemy wszystkie potrzebne obiekty usług publicznych, bez konieczności poruszania się samochodem bądź innym środkiem transportu.

W Józefowie znajdziemy również coś dla osób lubiących przebywać na świeżym powietrzu oraz tych, które chętnie podejmują wszelkie aktywności fizyczne. Nieopodal zabudowy znajdują się ścieżki piesze, jak również ścieżki rowerowe. W pobliżu znajduje się również las- potężna fabryka tlenu, który ma niesamowity wpływ na zdrowie. Ponadto osiedle spośród innych wyróżnia łatwy dostęp do plaży, położonej nad rzeką Świder. W przypadku, gdy chcemy spędzić wolny czas podejmując aktywność sportową – łatwo dotrzemy do różnorakich boisk bądź basenów w okolicy. Tak więc, jeśli masz dość zgiełku miasta, a po pracy chciałbyś odpocząć wśród zieleni, warto zwrócić uwagę na osiedle Błękitny Józefów.

  • Ciekawostka: nieopodal zabudowy domów jednorodzinnych, planowana jest budowa Południowej Obwodnicy Warszawy.

Podsumowanie

Jeżeli Twoim marzeniem jest zamieszkać w domu rodzinnym pod Warszawą, a niekoniecznie chcesz podejmować się budowy na własną rękę – postaw na gotową zabudowę domów na osiedlu Błękitny Józefów. Korzystna lokalizacja dla osób w każdym wieku, otoczenie, harmonia i spokój – te czynniki umożliwią Ci złapanie podmiejskiej atmosfery relaksu. Ta świetna lokalizacja zaspokoi nawet najbardziej wygórowane wymagania lokatorów.