Sposobów na spędzanie wolnego czasu może być co niemiara. Można oglądać filmy i seriale w serwisach internetowych na życzenie, czytać książki czy czasopisma, grać w gry planszowe  czy aktywnie odpoczywać na świeżym powietrzu.

Jeśli jednak szukasz czegoś extra, co zapewni ci szybciej krążącą adrenalinę w żyłach, pomyśl o tym, by wzbić się w przestworza. Pomoże w tym oferta na loty widokowe nad stolicą.

Niezapomniane wrażenia gwarantowane

Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś okazji polecieć samolotem, choćby czarterowym na wakacje, nie znasz jeszcze uczucia, jakie towarzyszy podróżnym, kiedy samolot wzbija się w powietrze i leci. Start jest emocjonującym przeżyciem, ale i lądowanie wzbudza takie same uczucia. Dla człowieka może być to niezapomniane przeżycie, zwłaszcza wtedy, gdy zawsze marzyłeś o lataniu i nie miałeś okazji do tego. Odrywasz się na pewien czas od ziemi, czujesz całkowitą swobodę i wolność, jaką daje widok całego miasta w oddali, pod stopami.

Zdecyduj się na lot widokowy nad stolicą, a gwarantowana będzie dla ciebie kompletnie niezapomniana przygoda. Wejdź na pokład samolotu, przestań myśleć o problemach, z jakimi  borykasz się na co dzień i zapnij pasy, a wkrótce będziesz podziwiał panoramę stolicy. Jedyne, co musisz zrobić, to podjąć decyzję o spróbowaniu latania oraz zarezerwować lot widokowy nad Warszawą, np. w Skypoland.pl, gdzie profesjonaliści zajmą się organizacją twojego lotu.

Jak wygląda usługa lotu widokowego?

Zastanawiasz się, czego możesz się spodziewać po locie widokowym nad Warszawą? Czy będzie to krótki przelot, podczas którego zobaczysz fragment stolicy, czy jednak twoja podniebna przygoda potrwa zdecydowanie dłużej? To zależy od tego, na jaką opcję usługi lotniczej się zdecydujesz. Każda firma organizująca loty widokowe dla turystów czy innych grup klientów może mieć nieco odmienne warunki i wytyczne organizacyjne.

Najczęściej jednak masz możliwość wyboru, nad jakimi terenami w Warszawie chcesz przelecieć. Czy interesuje cię na przykład Wisła i przyległe tereny, ze Stadionem Narodowym w roli głównej, czy wolisz zobaczyć Stare Miasto, Pałac Królewski i inne zabytki stołecznego miasta Warszawa, które najczęściej podziwiasz z zupełnie innej perspektywy.

Lot widokowy nad Warszawą trwa zwykle 15 minut lub pół godziny, w zależności od wybranej przez ciebie opcji. W tym czasie będziesz podziwiać najpiękniejsze rejony miasta i odkrywać je na nowo. Nawet jeśli mieszkasz na co dzień w Warszawie, jej widok z góry, z lotu ptaka ma w sobie coś magicznego.

Zanim wsiądziesz do helikoptera, który wyniesie cię na dużą wysokość nad ulicami Warszawy, przejdziesz krótkie przeszkolenie dotyczące bezpieczeństwa w czasie lotu. To ważne z punktu widzenia wszystkich pasażerów, jak i pilota czy obsługi twojego lotu widokowego nad Warszawą. Przez cały lot będziesz znajdował się pod opieką pilota i ewentualnie obsługi.

Wspomnienia najlepszą pamiątką

Podczas lotu widokowego nad Warszawą doświadczysz wielu emocji i zobaczysz widoki, których być może nigdy wcześniej nie dane ci było ujrzeć. W twojej pamięci zapiszą się piękne obrazy. Jeśli chcesz wspierać swoją pamięć, weź ze sobą na pokład helikoptera na lot widokowy sprzęt fotograficzny i do filmowania. To najlepsza pamiątka z podniebnej przygody, jaką przeżyjesz.

Możesz spędzać w ten sposób czas samodzielnie lub z bliskimi osobami. Lot widokowy może być dobrym pomysłem na prezent właściwie na każdą okazję. Zabierz na pokład samolotu swoją ukochaną czy ukochanego, zorganizuj oryginalne zaręczyny lub świętuj w ten specjalny sposób ważne rocznice i urodziny.