Modne gadżety oraz innowacje, przemykające wokół nas to zdecydowanie Twój konik? Musiałeś zatem słyszeć o cieszących się coraz większym powodzeniem odzieży, dodatkach i gadżetach patriotycznych. Nie traktuj jednak tego trendu jako czegoś ulotnego. Nie myśl o znikającej modzie. Staraj się zrozumieć przekazy, którymi się otaczasz, a noszenie akcesoriów z motywami patriotycznymi nabierze nagle zupełnie innego znaczenia. Eksperci wskazują na spadek postaw patriotycznych wśród młodzieży – być może właśnie stawianie na polskie produkty, również odzież i dodatki, pomoże lepiej utożsamić się młodym z naszym krajem. Bądźmy dumni z Polski i zachęcajmy do tej dumy innych, na co dzień manifestując nasze pochodzenie. Wybierając motywy patriotyczne, kierujmy się zatem nie tylko chęcią bycia na czasie, lecz również potrzebą głośnego opowiedzenia o ukochanym kraju. Kupujmy i nośmy je mądrze.

W ofertach sklepów z odzieżą patriotyczną znajdziesz niezwykle szeroki wachlarz produktów, w tym również dodatki i akcesoria, dzięki którym zamanifestujesz swoją polskość. Poniżej prezentujemy kilka najciekawszych tego typu gadżetów.

8 najciekawszych gadżetów patriotycznych

Case na telefon – to świetny sposób na unikatową personalizację Twojego smartfona, szczególnie, że większość osłonek dostępnych w szerokiej sprzedaży raczej nie wyróżnia się szczególnym designem.

Patriotyczne naszywki jeżeli charakterystyczne wzornictwo odzieży patriotycznej jednak nie do końca Ci odpowiada, postaw na dyskretny akcent w postaci naszywki. Wybierz najatrakcyjniejszy dla siebie wzór i naszyj go na ulubiony element garderoby, plecak lub torbę.

Kubki – kubek to wbrew pozorom prezent, z którego cieszą się nie tylko kolekcjonerzy. Znasz kogoś, kto jak nikt inny ceni sobie patriotyzm? Sprezentuj mu wyjątkowy kubek, który idealnie wpasuje się w jego gusta.

Nerki – chcąc zamanifestować swoją polskość możesz również postawić na nerki z motywami patriotycznymi lub saszetki inspirowane stylem wojskowym.

Torby – torby bawełniane to doskonała powierzchnia dla grafików, projektujących przyciągające wzrok ilustracje. Jeśli czujesz, że to właśnie iście polski motyw powinien znaleźć się na Twojej torbie, odwiedź sklepy z odzieżą patriotyczną.

Portfele – polski Orzeł zamiast nazwy jednego z producentów portfeli? Czemu nie! Portfele z patriotycznymi akcentami zadowolą szczególnie tych, którzy doskonale rozumieją, że „diabeł tkwi w szczegółach”.

Paski – wyeksponowane klamry pasków to niezwykle modne rozwiązanie. Oczywiście istotne jest wówczas to, co znajduje się na klamrze, dlatego też nie zabrakło pasków dla osób, pragnących manifestować swoje pochodzenie ubiorem.

Patriotyczne naklejki na samochódtego typu dyskretne zaznaczenie swoich upodobań lub przynależności do danej społeczności jest niezwykle powszechne. Nie krępuj się zatem i zaopatrz się w naklejki na samochód z motywem patriotycznym.

Jak widzisz, zdecydowanie jest w czym wybierać. Akcesoriów i gadżetów patriotycznych najlepiej szukać w sprawdzonych sklepach, gdzie mamy pewność, że produkcja jest w 100% polska i wspierając ja, sami utożsamiamy się z patriotyzmem, który może się objawiać na wiele sposobów. Jednym z takich sklepów jest chociażby RedisBad.pl. Decydując się jednak na zakup wszelkich produktów z motywami patriotycznymi, nie daj się zwariować i pamiętaj o granicy szacunku oraz dobrego smaku. Sam doskonale rozumiesz przecież, że majtki czy skarpetki z flagą Polski to już bardzo nieprzyjemna przesada.