Co dzisiaj oznacza luksus? M.in. wygodę i możliwość doświadczenia pełni relaksu na co dzień. Takich rozwiązań poszukują najzamożniejsi ludzie i naprzeciw ich oczekiwaniom wychodzą propozycje rynku nieruchomości klasy premium. Luksusowe apartamentowce oferują swoim mieszkańcom kompleksowo wyposażone strefy rekreacji, pozwalające na wypoczynek, relaks, czy aktywność fizyczną w przestrzeni prestiżowego projektu architektonicznego.

Wypoczynek i realizacja pasji sportowych na jednym z pięter luksusowego apartamentowca

Aby znaleźć się na elitarnej światowej liście budynków klasy super lux, dany obiekt musi spełnić kilka istotnych kryteriów. Jednym z nich jest infrastruktura i rozwiązania organizacyjne zapewniające mieszkańcom możliwość codziennego, swobodnego wypoczynku, rekreacji, a nawet realizacji pasji – sportowych i tych nie związanych ze sportem. Ponadprzeciętny standard udogodnień jest opcją coraz częściej pożądaną przez inwestorów i przyszłych mieszkańców zainteresowanych zakupem luksusowego apartamentu. Można wręcz przyjąć, że skala dostarczanego komfortu jest dzisiaj wyznacznikiem luksusu. A ten z kolei przyciąga uwagę najbardziej wymagających i, co tu kryć, najbardziej zamożnych.

Apartamentowce zaliczane do najbardziej luksusowych nie dostarczają pojedynczych rozwiązań, tylko traktują rekreację i wypoczynek mieszkańców bardziej kompleksowo. Przekonać się można o tym poznając bliżej propozycję apartamentów klasy premium na https://zlota44.com/ – zlokalizowanych w samym sercu Warszawy, a oferujących swoim mieszkańcom prawdziwy rekreacyjno – wypoczynkowy azyl usytuowany na jednym z pięter budynku. Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców apartamentowca pozostaje m.in. 25 – metrowy basen (największy tego typu obiekt w Polsce), siłownia, sauny, czy też jacuzzi na zewnętrznym tarasie. Taka prywatna strefa wypoczynku i relaksu pozwala perfekcyjnie dopasować trening i odpoczynek do indywidualnego rytmu dnia.

Luksusowe apartamenty w Warszawie

Basen, sauna i symulator do gry w golfa jako odpowiedź na trend prowadzenia zdrowego trybu życia

Prywatna strefa wypoczynku dedykowana wyłącznie mieszkańcom apartamentowca perfekcyjnie wpisuje się w aktualny trend prowadzenia aktywnego, zdrowego trybu życia. W tym przypadku wykonanie codziennego treningu na siłowni, czy też relaks po ciężkim dniu w saunie stanowią punkt w planie dnia wyjątkowo łatwy w realizacji. Coraz więcej osób docenia takie udogodnienia i wybierając nieruchomość, czy to do zamieszkania, czy jako formę inwestycji, oczekuje dostępu do strefy rekreacyjnej, i to w jak najszerszej ofercie.

Najbardziej prestiżowe propozycje w tym zakresie, jak wspomniane wcześniej warszawskie apartamenty w Złotej 44, idą z kolei jeszcze o krok dalej, oferując swoim mieszkańcom komfortową przestrzeń do realizacji swoich indywidualnych pasji. Sala kinowa, symulator do gry w golfa, a nawet specjalne pomieszczenie do przechowywania, dojrzewania i degustacji win to rozwiązania stanowiące obecnie wyznacznik prawdziwego luksusu.

pozycjonowanie stron warszawa