Wpisując w Google frazę „pizza Piaseczno” zobaczymy z pewnością link do Pizzerii Domino’s, która od kilku lat z powodzeniem funkcjonuje na naszym polskim rynku, zdobywając coraz więcej sympatyków wyrafinowanego, nietuzinkowego smaku.

Smak z nutką historii

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że to światowej klasy marka kulinarna, która została stworzona przez dwóch braci ze Stanów Zjednoczonych. W 1960 roku Tom Monaghan wraz z bratem Jamesem, za pożyczone wspólnie 500 dolarów, zakupili pizzerię “DomiNick’s” w miejscowości Ypsilanti w stanie Michigan. Już rok później, czyli w 1961, James Monaghan swoją połowę lokalu odsprzedał bratu za legendarnego Volkswagena Garbusa. Zaś w 1965 Tom Monaghan, jako jedyny właściciel firmy, zmienił nazwę z DomiNick’s na Domino’s Pizza, Inc. Od roku 1967 zaczął budować sieć swojej franszyzy. Na początek w Ypsilanti, w stanie Michigan, otworzył pierwszy franczyzowy punkt Domino’s Pizza.

W drugim dziesięcioleciu XXI wieku franczyzowa sieć tej amerykańskiej pizzerii obecna jest już na prawie wszystkich kontynentach naszego globu. Cała Ameryka Północna, większość państw w Ameryce Południowej, Azji, Australii, a nawet kilka krajów w Afryce ma swoją filię Pizzerii Domino’s. W Europie są one m.in. w Portugalii, Hiszpanii, Francji, na Wyspach Brytyjskich, w Niemczech, na Ukrainie, w Chorwacji, no i oczywiście w Polsce.

Pizza, wrap, a nawet deser… z aplikacji

Domino’s Pizza w Piasecznie dla zamówień online posiada specjalną aplikację. Można dzięki niej w łatwy sposób zamówić gorącą pizzę, ale także inne danie: wrappa, przystawkę lub deser wraz z napojami, a to wszystko za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego, które ma połączenie z Internetem.

W Polsce większość z nas ma cały czas przy sobie smartfony. Jak odnotowują polskie statystyki, posiada go ponad połowa Polaków (65%) w wieku od 20 do 39. Wiele osób decyduje się też na zakup tabletu albo iPad‘a. Dzięki temu, że te urządzenia są kompaktowe i wielofunkcyjne oraz mają stały dostęp do Internetu, ludzie zarówno będąc w pracy, jak i w domu, mogą robić zakupy online. Aplikacja mobilna Domino’s Pizza wykorzystuje ten trend i jest bliżej swoich klientów. W prosty i błyskawiczny sposób pozwala na złożenie zamówienia z urządzeń wyposażonych w systemy operacyjne Android i Asos.

Kiedy wpiszemy podstawowe dane adresowe, aplikacja automatycznie wyszuka lokal Domino’s Pizza najbliżej zamawiającego. Można wówczas też spokojnie sprawdzić menu, zorientować się w bieżących promocjach, aż w końcu złożyć i śledzić proces realizacji zamówienia. Mając konto w serwisie Domino’s Pizza, można również z niego korzystać na urządzeniu mobilnym. Takie opcje jak sprawdzanie historii zamówień oraz możliwość powtarzania ostatniego zamówienia są szczególnie przydatne, aby zaoszczędzić na czasie. Swobodnie można też zarządzać adresami.

Pizzowe zaklinanie wiosny

Jesteśmy jeszcze zanurzeni w zimowym klimacie, mróz, śnieg, szarości za oknem… W lutym, podobno najbardziej depresyjnym z miesięcy, trudnym do przetrwania w domu i w pracy, większość z nas myśli już o wiośnie. W menu Domino’s są takie smaki pizzy, które polecane są szczególnie na tę zimową chandrę. Wśród nich jest np. ujmująca tajemniczym smakiem Hypnotica. Jej magicznym składnikiem jest sauerkraut – to on nadaje pizzy Hypnotica zupełnie ponadprzeciętny, hipnotyzujący smak i aromat. Z kolei pikantna wersja pizzy Sweet&Hot spodoba się fanom gorącego klimatu. Jej magię z kolei tworzy potrójna dawka pikantnych papryczek. Obydwa rodzaje pizzy można zamówić zarówno w trakcie dyktowania zamówień telefonicznych, online przez stronę pizzerii, jak również poprzez aplikację mobilną.

Pizza menu na koniec karnawału

Właśnie kończy się karnawał, jak zwykle w środku tygodnia. W tygodniu wypełnionym po brzegi obowiązkami, raczej trudno wygospodarować wolne chwile na pichcenie, by ugościć przyjaciół na tzw. śledziku. Dlaczego więc nie skorzystać z nowoczesnych rozwiązań i zamówić wszystko gotowe przez Internet? Pyszne wrapy z Domino’s Pizza z dodatkiem dobrze doprawionego mięsa albo w wersji wegetariańskiej; soczyste skrzydełka z kurczaka w sosie Mango Habanero na przystawkę z pysznym pieczywem serwowanym z trzema serami oraz pomidorowym dipem Marinara. Na deser zaś czekoladowe ciasto lub tradycyjne amerykańskie ciasteczka? Wszystko to za jednym kliknięciem w aplikację Pizza Domino’s, a dostawa przyjedzie do Piaseczna, Warszawy, Włoszczowej, gdzie chcesz Zero wysiłku, a impreza gotowa!