Każdego roku z lotniska Chopina lata ok. 5,5 miliona osób – zupełna większość na lotnisko udaje się własnym samochodem, który jest o wiele bardziej wygodny niż komunikacja publiczna, szczególnie jeśli wylot lub przylot do kraju odbywa się w godzinach nocnych. Ogromna ilość pasażerów sprawiła, że istnieje wiele firm, które oferują gdzie zaparkować na lotnisku Chopina. My podpowiadamy, jak wybrać tą najlepszą.

Wybierz sprawdzone miejsce.

Tysiące użytkowników nie może się mylić – przez lotnisko Chopina każdego dnia przewija się mnóstwo pasażerów, a część z nich chętnie dzieli się swoimi rekomendacjami w Internecie. Co więcej, udowodniono, że Polacy najczęściej wyrażają swoje opinie, gdy spotka ich niemiła niespodzianka, zostaną źle obsłużeni, bądź ich dobra zostaną naruszone. Wybierając miejsce, w którym na czas urlopu powierzysz pod opiekę swój samochód, zarezerwuj parking z najwyższą oceną użytkowników.

Ubezpieczony zawsze strzeżony.

Nic tak nie zepsuje wakacji, jak niepewność, czy po powrocie nie czekają na nas niemiłe niespodzianki. Decydując się na wybór parkingu, w którym właściciel w cenie postoju zapewnia ubezpieczenie – możesz czuć się pewniej. Pamiętaj, że ubezpieczenie ma chronić Twój samochód przed ewentualną kradzieżą lub uszkodzeniem. Na strzeżonym, w pełni monitorowanym i ogrodzonym parkingu – takie sytuacje to rzadkość, co nie zmienia faktu, że ubezpieczenie powinno znajdować się w cenie parkingu.

Zaparkuj poza lotniskiem.

Lotniska słyną z wygórowanych cen, także jeśli chodzi o parkowanie. Istnieje jednak możliwość zaoszczędzenia na parkowaniu, gdy wylatujesz w podróż z lotniska Chopina. W niewielkiej odległości od terminala znajduje się przestrzenny parking Park & Fly – parking-lotnisko.pl, który jest w stanie zadbać o bezpieczny postój nawet 1000 samochodów. Dostępny całą dobę, z bezpłatnym transportem z i na lotnisko parking to jeden z najwyżej ocenionych przez pasażerów Okęcia parking. Podróż pod sam terminal zajmuje jedynie 7 minut, więc w żaden sposób nie sprawia, że stracisz cenny czas, potrzebny na wypełnienie lotniskowych procedur. Co więcej, decydując się na rezerwację przez stronę internetową parkingu, masz szansę zapłacić z góry za cały postój, co znacznie przyśpieszy Twoja powrotną podróż do domu. Jeśli jednak wolisz opłacić miejsce postojowe przy wyjeździe, masz szansę zrobić to szybko i bezproblemowo, gdyż personel parkingu dostępny jest przez całą dobę, a parking posiada możliwość płacenia kartą.

Planując wylot z lotniska Okęcie, warto wcześniej pomyśleć, gdzie bezpiecznie i tanio zaparkować samochód na czas urlopu. To szczególnie ważne w sezonie wakacyjnym, kiedy poszukiwania przed wylotem, mogą być źródłem stresu i nieporozumień z osobami, z którymi podróżujesz.