Weź udział w konsultacjach społecznych!

Program SPORTOWO BLISKO DOMU DO 2025 powstał by rozwijać aktywność fizyczną mieszkańców i zachęcać wszystkich do jak najczęstszego uprawiania sportu w wybranej dla siebie formie. Przez ostatnie miesiące trwały prace nad założeniami i obszarami, które zostaną objęte programem. Teraz warszawiacy mogą zgłaszać swoje propozycje i uwagi w ramach konsultacji społecznych, które odbędą się on-line, telefonicznie oraz mailowo.

—  Zależy nam na tym, aby jak największa liczba warszawiaków spędzała swój wolny czas aktywnie, dlatego chcemy zapewnić im ku temu jak najlepsze warunki, możliwie blisko ich domów, by dotarcie do miejsca przeznaczonego do uprawiania sportu nie stanowiło kolejnej bariery i nie zniechęcało do aktywności fizycznej. Efekty programu SPORTOWO BLISKO DOMU DO 2025 mają służyć dzieciom, dorosłym i seniorom, dlatego spotkajmy się i porozmawiajmy, byśmy mogli jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania — mówi Renata Kaznowska, wiceprezydent Warszawy.

Już 14 czerwca, w poniedziałek, w godz. od 17:00 do 19:00, zapraszamy na spotkanie on-line, na które można zgłaszać się na adres konsultacje.sport@um.warszawa.pl. Natomiast zainteresowanych, którzy nie będą mogli wziąć udziału w spotkaniu, zachęcamy do rozmowy z koordynatorem programu 16 czerwca w godz. 16:00 – 19:00 i 21 czerwca w godz. 9:00 – 15:00, pod nr. tel. 22 443 24 87. Można także wysłać wiadomość z uwagami i komentarzami na adres konsultacje.sport@um.warszawa.pl do 25 czerwca 2021 r. Z projektem programu możesz zapoznać się na stronie internetowej.

Program SPORTOWO BLISKO DOMU DO 2025 został przygotowany przez Fundację Skwer Sportów Miejskich na zlecenie Biura Sportu i Rekreacji Urzędu m.st. Warszawy. Przygotowania do programu prowadzone były przez Biuro Sportu i Rekreacji we współpracy z przedstawicielami organizacji pozarządowych w obszarze sportu i rekreacji, radnych m.st. Warszawy, ekspertów reprezentujących uczelnie warszawskie (Uniwersytet Warszawski, Szkoła Główna Handlowa, Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego), przedsiębiorcami specjalizującymi się w projektach dotyczących sportu, rekreacji, komunikacji i reklamy, oraz innymi biurami urzędu, przedstawicielami urzędów dzielnic i jednostek organizacyjnych m.st. Warszawy.

pozycjonowanie stron warszawa