Remont ul. Henrykowskiej

Dzielnica Białołęka wyremontuje ul. Henrykowską na odcinku od ul. Przytulnej do ul. Wyganowskiej. Z tego powodu, od czwartku 17 grudnia do soboty, 19 grudnia ulica zostanie zwężona do jednego pasa. Utrzymany zostanie ruch w obu kierunkach.

W trakcie remontu autobusy nie będą mogły dojeżdżać do pętli Choszczówka. Funkcjonowanie komunikacji miejskiej zmieni się tu od początku kursowania 17 grudnia (linia nocna od nocy z 17 na 18 grudnia) do końca kursowania linii nocnej z 19 na 20 grudnia. Na trasę nie wyjadą autobusy linii 133. Zostaną one częściowo zastąpione przez autobusy linii 176, które będą kursowały na zmienionej trasie:

176: BUDOWLANA – … – Polnych Kwiatów – J. Mehoffera – M. Jeżowskiego – Parcelacyjna – J. Mehoffera – Światowida (powrót: Świderska – Ćmielowska) – W. Świętosławskiego – TARCHOMIN.

Zmieni się również trasa autobusów linii N64:

N64: DW. CENTRALNY – … – Czołowa – Bohaterów – Klasyków – Fletniowa – Parcelacyjna – M. Jeżowskiego – J. Mehoffera – Parowozowa – Ołówkowa – Bohaterów – Czołowa – PKP PŁUDY.

Zamknięte skrzyżowanie

W sobotę, 19 grudnia zamknięte dla ruchu będzie skrzyżowanie ul. Juranda ze Spychowa i Echa Leśne. Na zamkniętym odcinku położona zostanie ostatnia warstwa nawierzchni. Zakończenie prac planowane jest ok. godz. 17.00

W tym czasie autobusy linii 104 nie będą kursowały ulicami: Wielkiego Dębu – Echa Leśne – Juranda ze Spychowa, tylko pojadą bezpośrednio ul. Białołecką.

Objazdem pojadą również autobusy linii 204 i 234 – od skrzyżowania ulic Białołęckiej i Juranda ze Spychowa: Białołęcka – M. Hemara – Ostródzka – Olsztyńska – L. Berensona i dalej swoimi trasami.

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami i inwestycjami można znaleźć na stronach: www.infoulice.um.warszawa.pl oraz www.facebook.com/infoulice, natomiast komunikaty dotyczące tras pojazdów Warszawskiego Transportu Publicznego znajdują się na stronie: www.wtp.waw.pl.

Dodatkowo na stronie Miejskiego Centrum Kontaktu Warszawa 19115 można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS o utrudnieniach w ruchu w stolicy.