Obecnie w schronisku jest już 50 kociąt. Maluchy są w wieku od około 3 do 8 tygodni. Część z nich nadal potrzebuje karmienia butelką, jednak wiele już przyjmuje stały pokarm. Niektóre chorują na koci katar, ale są już w trakcie odzyskiwania formy i zdrowia.

Kocięta będą się najlepiej rozwijać, gdy otrzymają indywidulaną opiekę. Pracownicy schroniska starają się jak mogą, ale przy takiej liczbie zwierząt, nie mogą dać im wszystkiego, co oferuje stały dom. Dlatego szczególnie teraz schronisko zachęca do adopcji maluszków. Wszystkie koty do adopcji można lepiej poznać na stronie internetowej schroniska.

Adopcje odbywają się siedem dni w tygodniu, w godzinach 12:00-17:00. Aby jej dokonać, należy zabrać ze sobą transporter do przewożenia kota. Najlepiej przyjechać z wypełnioną już ankietą, którą można pobrać ze strony internetowej. Można ją także wypełnić na miejscu. Adopcja odbywa się w ciągu jednego dnia.

Na tych, którzy nigdy nie opiekowali się kotem na stronie schroniska czeka poradnik po adopcji. Schronisko prosi o przemyślane decyzje, bo adopcja to zobowiązanie na całe kocie życie.

pozycjonowanie stron warszawa